График работы
Корзина
USD - 27грнEUR - 30грн
Мы работаем для Вас! Поможем быстро найти нужную автозапчасть или ее аналог!
Вам перезвонить?

Коли і для чого потрібно замінювати паливний фільтер

Автомобілів на наших дорогах стає все більше, водіїв які хочуть навчитися самотужки ремонтувати свої автомобілі не меншає. Тому що власними руками можна з легкістю провести більшість ТО заходів щодо ремонту автомобіля, при тому зекономивши кругленьку суму.
Отже, наша сьогоднішня тема це заміна паливного фільтра, для чого і коли його потрібно замінювати.  Почнемо з того що вияснимо для чого потрібно паливний фільтр. Фільтр палива служить для очищення палива після якого паливо по трубопроводах попадає у двигун. Паливні фільтри присутні в різних системах підготовки паливної суміші
-   Карбюраторних.  Захищає жиклери карбюратора від забруднення.
-  Інжекторних. Необхідний для видалення забруднень в паливі, тому що інжекторні системи дуже вибагливі до якості палива. В таких системах бажано використовувати фільтри з якістю очищення 6 мікронів.
-  Дизельних. Як правило використовується два паливних фільтри, тонкої та грубої очищення який здатний очищувати якістю 2 мікрони.

Коли міняти фільтр.

Основна причина по якій міняється фільтр це його забрудненість та як при цьому він перестає виконувати свою функцію тому потребує заміни.

Другою причиною — це заміна при технічному обслуговуванні автомобіля яке залежить від встановлених виробником обмежень по кілометражу, проводиться кожні 20-25 тис. км пробігу.

Як замінити паливний фільтр.

Як ми знаємо фільтр знаходиться між паливним насосом і паливним баком. Нагадаємо що фільтр спрямований на затримку сторонніх домішок в паливі. Рекомендується замінювати розхідники на спеціалізованих станціях технічного обслуговування де можуть гарантувати якість проведених робіт. Недолік такого варіанту необхідність платити гроші.  Але якщо з якихось причин поміняти фільтр потрібно самому тоді читайте інструкцію нижче.

Першим кроком буде підготувати необхідний інструмент (гайковий, торцевий ключ, плоскогубці). Бажано підготувати ліхтар, якщо погане освітлення.  Також будуть потрібні різного роду засоби очищення для комфортної роботи. Також не забуваємо про засоби індивідуального захисту рукавиці, окуляри. Ну і найголовніше новий фільтр. Підготувавши робоче місце з дотриманням правил пожежної безпеки, можемо приступати до заміни паливного фільтра.

В першу чергу нам буде потрібно вивести тиск палива в системі, після чого витягти запобіжник який відповідає за насос і дочекатися коли автомобіль перестане працювати. Дальше від'єднаємо фільтр від кронштейна і від паливних трубопроводів. А на його місце встановлюємо новий фільтр. Все перевіряємо і пробуємо заводити двигун. Скоріше за все з першого разу він не заведеться, тож спробуємо пару раз щоб прогнати паливо, після чого автомобіль повинен завестися.

Чи можна не міняти фільтр?

Виконуючи важливу функцію, фільтр затримує весь бруд, який може знаходитися в паливі тим самим оберігає важливі деталі двигуну від небажаних ламання.  При тривалій експлуатації фільтр забруднюється, що призводить до труднощів з опусканням крізь себе палива. Тому заміна фільтра є обов'язковою!

Нет времени искать необходимую деталь?
звоните нам 063-550-21-11 или закажите обратный звонок